Üldtingimused

Üldtingimused reguleerivad ostukeskkonna online.briskmind.com/store omaniku OÜ Briskmind veebipoe vahendusel kursuste ostjate vahelisi õigussuhteid.

Kursustele registreerumine on arvestatud alles sellest hetkest, kui kursusetasu on üle kantud.

Kui koolituses osaleja otsustab alustatud kursuse ükskõik millises faasis pooleli jätta, siis loobutud tundide eest tasu tagasi ei maksta.


Koeratreeningus osalemise reeglid

Tule koolitusele ainult füüsiliselt ja vaimselt terve koeraga. Terviseprobleemide korral võta koheselt ühendust veterinaariga. Kui kursusel osalemise ajal ilmnevad koeral ootamatud terviserikked nagu kõhulahtisus, oksendamine, köhimine, loidus, jäsemete lonkamine jne., siis pöördu kohe veterinaari poole ning väldi ka esmaste haigustunnustega koeraga trenni tulemist.

24/7 koeratreeningu kursusel võivad osaleda koerad alates 7. elukuust. Kui Sul on noorem kutsikas, siis võta ühendust kutsikakoolituse asjus.

Koolituses osaleja vastutab oma koera eest kogu aeg. Mitte ühelgi hetkel ei lähe vastutus koera eest üle koolitajale, ruumi valdajale või kellelegi kolmandale.

Koolituses osaleja kohustub hoidma puhtust koolitusruumis, hoones ja selle ümbruses. Sa pead jälgima oma koera kogu aeg ja vältima märgistamist. Samuti pead tagama selle, et koer on saanud oma hädad tehtud enne koolitusruumi tulemist. Alati korista oma koera järelt!

Koolituses osaleja peab füüsiliselt jõudma oma koera kinni ja paigal hoida. Isegi kui arvad, et Sinu koer soovib teistega suhelda ja on sõbralik, siis koolituse ajal koeri füüsilisse kontakti ei lasta. Mitte kunagi!

Alaealise osaleja puhul on nõutav täiskasvanu kohalolu, kes vastutab koera ja lapse eest ning on vajadusel valmis sekkuma ning koera “üle võtma”. Treeningutega kaasaskäivad kirjalikud kodutöö juhendid ei ole koostatud laste võimeid silmas pidades. Viimaste läbitöötamise osas eeldatakse samuti lapsevanema abi.

Koolituses osaleja peab arvestama kodutöödega grupitreeningute vahepealsel ajal. Suurem osa tööst toimub iseseisvalt kodus.